Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
Besuchshäufigkeit
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterHeute56
mod_vvisit_counterGestern101
mod_vvisit_counterDiese Woche742
mod_vvisit_counterVergangene Woche1147
mod_vvisit_counterDiesen Monat3099
mod_vvisit_counterLetzten Monat3914
mod_vvisit_counterZusammen124151

HMC engineering systemNaše společnost získala v roce 2016 ocenění „Spolehlivá firma“...

 


 


HMC engineering systemNaše společnost spolupracuje na řešení projektu „Výzkum v oblasti vrtání hlubokých otvorů“ s registračním číslem CZ.1.10/2.2.00/16.01385.

Projekt vznikl v rámci OPVK za účelem podpory prosperity regionu a spolupráce všech typů podniků a vysokých škol, nebo výzkumných organizací v Moravskoslezském kraji prostřednictvím neinvestičních dotací.

Projekt je realizován v průběhu roku 2013. Na realizaci se podílejí pracovníci a studenti Katedry obrábění a montáže Fakulty strojní VŠB-TUO. Hlavním cílem projektu je kompletně popsat, analyzovat, zhodnotit a navrhnout vhodnou technologii hlubokého vrtání otvorů v naší společnosti a následně předat výsledky studie k užívání zákazníkům v praxi.

Vrtání hlubokých děr je obrábění děr s relativně vysokým poměrem hloubky k průměru. Charakteristickým znakem je velký objem odřezaného materiálu, na druhé straně pak požadavek vysoké přesnosti na přímost a rozměrovou stálost vrtané díry a také na kvalitu obrobené plochy. Často velmi extrémní podmínky při vrtání hlubokých děr kladou vysoké požadavky na nástroj, stroj a na požadovanou výbavu. S vrtáním hlubokých děr se setkáme téměř ve všech průmyslových oblastech, především však v energetice, ve výrobě zařízení pro těžbu ropy, plynu, v leteckém a automobilovém průmyslu.

 

ROP

 

HMC engineering systemNaše společnost získala v letošním roce ocenění „Spolehlivá firma“...

 


 
Banner